Home office operátor, azaz otthonról végezhető telefonos operátori pozíció kiemelt bérezéssel és nagyon rugalmas munkaidővel!

A munka 6 órában végezhető, nagyon rugalmas beosztás mellett.

Kezdők, tapasztaltak, és gyermekes anyukák jelentkezését is várjuk!

Fizetés: bejelentett jövedelem (fix alapbér -és mozgó bér)

Fizetés: bejelentett jövedelem (fix alapbér -és mozgó bér)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • kimenő hívások indítása

  • script ( kommunikációt segítő utasítás sor) alapján beszélgetés irányítása

  • hívások adminisztrációja

Amit kínálunk:

  • nyugodt, modern munkakörnyezet
  • profi betanítás (kommunikációs- és értékesítés-technikai és szakmai ismeretek)
  • stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • összetartó közösség
  • oktatás finanszírozása
  • Fizetés: 200.000 Ft

Elvárásaink:

  • Biztosítás közvetítői Hatósági vizsga vagy felsőfokú végzettség megléte vagy
  • min középfokú végzettség ( a hatósági vizsga 6 hónapon belüli megszerzése, a cég finanszírozásával)
  • kiváló kommunikációs készség,
  • felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek,
  • értékesítésben vagy call centerben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • lelkes, céltudatos hozzáállás
  • pozitív gondolkodású személyiség

Amennyiben a fenti elvárásoknak megfelel és szeretne kellemes irodai munkakörnyezetben dolgozni, akkor várjuk a fényképes önéletrajzát a varadi.szabolcs@alphaphone.hu e-mail címre.